Z firmą Gatex Sp. z o.o. współpracujemy od kilku lat głównie w zakresie zamówień artykułów reklamowych. Podczas tej długoletniej współpracy zawsze spotykam się z ekspresową realizacją zamówień. Co ważne zawsze mogę liczyć na rekomendację i pomoc w doborze artykułów. Dostarczone produkty były zawsze wysokiej jakość. Polecam firmę Gatex, jako partnera do współpracy.

KODAK Polska sp. z o.o.
Anna Kołodziejczyk - marketing manager

 

 

 


Kopalnia Surowców Skalnych Sp. z o.o.  pragnie wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą GATEX Sp. z o.o.
Usługi świadczone są zawsze terminowo i bez zastrzeżeń. Atutem firmy jest między innymi miła oraz kompetentna obsługa, profesjonalizm oraz rzetelność.W związku z powyższym otwarcie mogę polecić firmę, jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie sprzedaży gadżetów reklamowych.

KSS Klęczany sp. z o.o.
Jolanta Jabłońska–Rolka - specjalista ds. handlowych

 

 

 

Firma Gatex Sp. z o.o. jest naszym dostawcą usług poligraficznych od kilku lat. Korzystamy z jej usług, ze względu na wysoką jakość obsługi, terminowość wykonania przyjmowanych zleceń oraz atrakcyjne ceny. Przygotowywane projekty spełniają nasze oczekiwania i cieszą się uznaniem.
Cenimy także indywidualne podejście do klienta. Niniejszym potwierdzamy, iż firma Gatex jest godnym zaufania partnerem handlowym.

IG Logistic sp. z o.o.
Aleksandra Urbanowicz - kierownik działu handlowego

 

 

 

Pragniemy polecić firmę Gatex sp. z o.o. jako szybkiego, bardzo elastycznego i solidnego dostawcę gadżetów reklamowych.
Zamówione przez naszą firmę produkty były doskonałej jakości, dotarły na czas i tak się podobały, że bardzo szybko musieliśmy zamawiać kolejną partię.

Trecom Enterprise Solutions Sp. z o.o.
Agnieszka Grzywaczewska - Specjalista ds. sprzedaży

 

 

 

Firma Gatex to godny polecenia partner do działań marketingowych. Przekonaliśmy się o tym kilka lat temu, gdy po raz pierwszy zetknęliśmy się z ofertą gadżetypromo.pl. Profesjonalna obsługa i terminowa realizacja zamówienia (co w przypadku gadżetów odgrywa często kluczową rolę) przekonały nas skutecznie do powrotu i kolejnych zamówień. Dokładając do tego dobrą jakość produktów w dobrej cenie i bezcenną pomoc Pani Karoliny, otrzymujemy jak najbardziej satysfakcjonujący nas wynik końcowy.

Polskie Składy Oponiarskie Sp. z o.o.
Aneta Gruszczyk - specjalista ds. marketingu

 

 

 

Złożone przez nas zamówienie zostało zrealizowane w sposób profesjonalny, terminowy, a dostarczone nam produkty były zgodne z ustaleniami.
Osoba odpowiedzialna za obsługę naszej firmy kontaktował się z nami na każdym etapie realizacji zamówienia.
Z przyjemnością rekomendujemy firmę Gatex, jako partnera do współpracy.

mFinanse S.A.
Małgorzata Świerczewska - menadżer ds. marketingu